Şantek Kauçuk Merdane Kimdir?

2005 yılında Kazım Karabekir’de kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Şantek Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız. Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Şantek Kauçuk Merdane Neler Yapar?

2012 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır. Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; KAUÇUK MERDANE ve OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

Şantek Kauçuk Merdane Neler Yapar?

2012 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır. Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; KAUÇUK MERDANE ve OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir. Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Merak Ettiklerin İçin Bizimle İletişime Geç!

Web sayfamızda her şeye cevap vermeye çalıştık fakat yine de aklına takılan bir şey olursa bizlere telefon numaralarımızdan Hafta içi: 09:00-20:00 – Hafta sonu: 09:00-15:00 saatleri aralığında ulaşabilirsin.

İLETİŞİME GEÇ!